Wkłady do zniczy

Znicz Pol to znany i ceniony polski producent wkładów do zniczy. W naszej ofercie mamy zarówno wkłady olejowe, jak i wkłady parafinowe prasowane oraz wkłady parafinowe zalewane. Podczas produkcji przykładamy dużą uwagę do jakości tworzonych produktów.

Dostępne w naszej ofercie wkłady do zniczy charakteryzują się niezwykle długim czasem palenia. W tym względzie polecamy szczególnie wkłady olejowe, które palą się najbardziej efektywnie – o ok. 25% dłużej, niż odpowiadające im tradycyjne wkłady parafinowe. W naszej ofercie każdy Klient znajdzie wkład odpowiadający jego potrzebom – posiadamy wkłady o bardzo zróżnicowanym czasie palenia – od 20 nawet do 120 godzin.

Prezentowane wkłady do zniczy z powodzeniem można wykorzystać do uzupełnienia zniczy szklanych o wymiennych wkładach. W związku z dużym zróżnicowaniem wielkości – w tym pojemności i wysokości wkładów – z powodzeniem można w naszej ofercie wybrać te odpowiadające Państwa potrzebom.

Wszystkie wkłady dostępne w naszej hurtowni można zamawiać w ilościach hurtowych i detalicznych. Produkty pakowane są w opakowania zbiorcze zawierające od kilku do kilkunastu sztuk.