Znicze plastikowe

Znicz Pol w swojej ofercie posiada znicze plastikowe. Przez Klientów wykorzystywane są do symbolicznego zapalania światła przypominającego o tych, którzy odeszli. W związku z korzystną ceną zakupu jednego egzemplarza często stosowane są do tworzenia wieloelementowych kompozycji świetlnych na grobach i w miejscach pamięci.

Znicze plastikowe zbudowane są z korpusu o solidnej podstawie zapewniającej stabilność oraz z metalowego, prostego wieczka chroniącego płomień przed wpływem warunków zewnętrznych. Dzięki skutecznej ochronie przez deszczem, śniegiem i wiatrem prezentowane na naszej stronie internetowej znicze palą się przez określoną w specyfikacji ilość godzin.

Znicz Pol
prezentuje znicze plastikowe o różnej wielkości, wysokości, wzornictwie czy kolorach. Prezentowane elementy asortymentu charakteryzują się także odmiennym czasem świecenia – w naszej ofercie mamy znicze plastikowe, które zapewniają nawet do 50 godzin palenia.

Prezentowane znicze plastikowe mają charakter jednorazowy – nie są przeznaczone do uzupełniania wkładami parafinowymi. Plastik to tworzywo, które jest podatne na wpływ wysokiej temperatury, dlatego nie zaleca się ponownego wykorzystania korpusu po uprzednim uzupełnieniu go o wymienny wkład. Znicze plastikowe to produkty, które zalewane są parafiną – pozostające po spaleniu resztki substancji osadzonej na ściankach i dnie korpusu także nie sprzyjają ponownej eksploatacji znicza.