O firmie

Firma „Znicz Pol” powstała w 1983r. Jesteśmy producentem zniczy i wkładów do zniczy, posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Brwinowie w okolicach Warszawy. Zapewniamy szeroką gamę wzorów, kolorów oraz tworzyw z jakich wytwarzamy nasze produkty. Nasza oferta wciąż poszerzana jest o nowe znicze oraz wkłady. Realizujemy zamówienia hurtowe oraz indywidualne.
Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i oczekiwania. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem przedstawionych na stronie produktów zapraszamy do kontaktu mailowego, poprzez formularz zgłoszeniowy, drogą telefoniczną lub do naszej siedziby w Brwinowie. Nasze produkty pakujemy w opakowania zapewniające optymalne bezpieczeństwo podczas transportu na terenie całego kraju.
Znicz Pol to firma znana z wysokiej jakości produkowanych towarów. Znicze i wkłady sygnowane znakiem Znicz Pol to gwarancja bogatego wzornictwa i optymalnego, wielogodzinnego palenia się knotów. Zapewniamy korzystne ceny oraz szybką i profesjonalną obsługę.

Jesteśmy przekonani, że jakość naszych zniczy i wkładów spełni Państwa oczekiwania.

Teresa i Edward Kuśmirek