Znicze tradycyjne

Znicz Pol to marka stawiająca na różnorodność oferowanych przez siebie produktów. Jako producent zniczy i wkładów do zniczy możemy Państwu zaproponować bogactwo wzorów, barw i wielkości lampek cmentarnych. Wśród wielu zniczy chcemy zwrócić uwagę na znicze tradycyjne.

W naszej ofercie prezentujemy tradycyjne znicze ceramiczne. Charakteryzują się one eleganckim, ceramicznym korpusem wykonanym z wypalanej glinki, który zalewany jest parafiną. Znicze produkowane przez Znicz Pol wyposażone są w różną ilość knotów. W naszej ofercie znajdują się zarówno znicze z jednym, jak i dwoma czy trzema knotami. Produkty te charakteryzują się niezwykłą elegancją i niebanalnością. Prostota faktury oraz naturalność wykorzystanych surowców sprawiają, że znajdą zastosowanie nawet na wyrafinowanych pomnikach czy grobowcach.

Znicze tradycyjne nie posiadają nakrywki, dzięki temu palą się jasnym, otwartym, nieskrępowanym ogniem. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że zachęcają do częstego odwiedzania grobów najbliższych w celu sprawdzenia, czy stale się świecą.

Znicz Pol prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną zniczy tradycyjnych. Produkty dostępne są w opakowaniach zbiorczych składających się z kilku sztuk. Dzięki odpowiedniej metodzie pakowania znicze tradycyjne bez uszczerbku mogą być transportowane nawet na duże odległości.