Znicze zalewane

Znicz Pol prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną zniczy zalewanych. W naszej hurtowni zniczy prezentujemy bogatą ofertę zniczy zalewanych szklanych i plastikowych. Jako producent zniczy i wkładów przykładamy dużą uwagę do jakości oferowanych przez nas produktów zarówno pod względem wykorzystanych do produkcji surowców i materiałów, jak i produktu końcowego.

Znicze zalewane prezentowane na naszej stronie internetowej produkowane są w dwóch odsłonach: jako znicze szklane i znicze plastikowe. Dbamy o szeroki asortyment tej gamy produktów przykładając dużą uwagę do zaproponowana naszym Klientom zniczy o zróżnicowanym czasie palenia, wielkości, wzornictwa i dostępnych barw.

Dostępne w ofercie Znicz Pol znicze zalewane – zarówno znicze szklane, jak i znicze plastikowe – zbudowane są z solidnego korpusu wypełnionego parafiną, który zapewnia solidną podstawę i stabilność oraz z metalowego wieczka wykończonego symetrycznymi, okrągłymi otworami, dzięki którym knot chroniony jest przed wpływem warunków zewnętrznych i może palić się niezależnie od opadów i wiatru.

Dostępny w naszej hurtowni zniczy asortyment pakowany jest w opakowania zbiorcze po kilka – kilkanaście sztuk. Właściwe zabezpieczenie produktów gwarantuje bezpieczny transport do Klienta.